Archives pour la catégorie TR_CGV_CLICNSCORES

TR_CGV_CLICNSCORES

Hüküm & Koşullar

 

Clicnscores mobil internet üzerinden erişilen bir spor servisidir. Bu hizmetin kullanıcıları www.clicnscores-tr.com adresindeki Clicnscores portalında canlı spor karşılaşmalarını izleme hakkına sahiptir. Clicnscores oyun servisi clicnscores-tr.com adresinde yer alacaktır.

www.clicnscores-tr.com adlı web sitesi (site) sayfalarına ulaşmakla ve site hizmetlerini kullanmakla, bu sitenin bir kullanıcısı olarak siz, aşağıdaki site kullanım hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. Bu site hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya artık devam etmeyiniz. www.clicnscores-tr.com web sitesi hüküm ve şartlarını internet üzerinden kabul etmek ile, Digital Virgo Entertainment ile aranızda çıkabilecek her türlü ihtilafta bu internet işleminin geçerli bir delil olarak tanınacağını kabul etmektesiniz.

Digital Virgo Entertainment iş bu site hüküm ve şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu site hükümlerini, genel site şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra bu sitenin kullanımına devam edilmesi ve sitenin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Servis Bilgisi

Üyelik:

Kullanıcının servis kullanımına ilişkin veri ücretleri, operatörün tarifesinde ücretlendirilecektir. Aboneliğin başında tüm Türk Telekom kullanıcıları ve tamamen şarj edilmiş Turkcell ve Vodafone kullanıcıları, iptal edilmediği sürece her hafta yenilenecek.

Servisin haftalık ücreti vergiler dahil sadece 7 TL. Servis, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça devam edecektir.

Clicnscores ile ilgili akışlar aşağıdaki şekildedir;

Servis Başlangıcı:

Clicnscores servisinin alınması için kullanıcının mobil internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir. Kullanıcı mobil internet bağlantısına sahip ise telefon numarası otomatik olarak algılanır.

Servis Süreci:

Servis süreci boyunca kullanıcı servis yenilenmeden önce hatırlatıcı SMS alacaktır. Bunun dışında ise kullanıcının servis durumunu sorgulamak için Clicnscores uygulamasına girmesi yeterlidir. Kullanıcı uygulama içerisinde hesabım bölümünden servis bilgilerini kontrol edebilir. Servis İptali: Servis iptali uygulamanın içinde Hesabım bölümünden, iptal IPTAL 457 yazip 6662 a gönderilerek veya müşteri hizmetleri aranarak yapılır. Servis iptal edilse de servis bedelinin tahsil edildiği dönem süresince servis faydasından yararlanılabilir. Servis süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Clicnscores Müşteri Hizmetleri: MH 0850 532 5040